Wrocław, Krzyki, Oporów, Awicenny

Investement

Property description

Inwestycja to osiedle  6 budynków w zabudowie wielorodzinnej położonych w południowo-zachodniej części miasta – na Oporowie. Realizacja inwestycji o 3 etapy realizacji. Pierwszy etap obejmuje budowę dwóch budynków. Osiedle tworzone jest z myślą o osobach pragnących odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania. 

4 – kondygnacyjne budynków z garażami podziemnymi. 104 funkcjonalne lokale mieszkalne z przynależnym ogródkami, tarasami i balkonami zapewnią doskonałą przestrzeń do codziennego spędzania czasu.

 Bogata oferta lokali mieszkalnych (od 28-metrowych kawalerek po 121-metrowe mieszkania 4–pokojowe z antresolami), funkcjonalne rozwiązania architektoniczne, zapewniają duże możliwości aranżacyjne. Komfort użytkowania zapewnią cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu -1 gdzie znajdować się będzie garaż podziemny.

Nowoczesna architektura budynków nadaje inwestycji ponadczasowej elegancji. Zastosowano wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe oraz nowoczesne technologie. Wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Terminy realizacji:
I etap- II kw. 2018r.
II etap- IV kw. 2019r.
III etap- IV kw. 2019r.

Zapraszamy do kontaktu.

Available offers

Contact us

Ask for an offer


i
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept