Kontakt

Nasi doradcy

46
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Aneta Hanoff-Cholewa
aneta.hanoff@ofertydeweloperskie.pl
82
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Ernest Balicki
ernest.balicki@ofertydeweloperskie.pl
65
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Beata Babkiewicz
beata.babkiewicz@ofertydeweloperskie.pl
42
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Szymon Czeczko
szymon.czeczko@ofertydeweloperskie.pl
59
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Marcin Kocot
marcin.kocot@ofertydeweloperskie.pl
2
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Anita Kołodziejczyk
anita.kolodziejczyk@ofertydeweloperskie.pl
3
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Tatiana Krikunova
tatiana.krikunova@ofertydeweloperskie.pl
0
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Eliza Balińska
eliza.balinska@ofertydeweloperskie.pl
Koordynator
Biura
Wiktoria Kocot
wiktoria.kocot@ofertydeweloperskie.pl
Dyrektor
Zarządzający
Ewa Kurcz
ewa.kurcz@ofertydeweloperskie.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem