Kontakt

Nasi doradcy

38
ofert
Manager
Działu Sprzedaży
Aneta Hanoff-Cholewa
aneta.hanoff@ofertydeweloperskie.pl
279
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Ernest Balicki
ernest.balicki@ofertydeweloperskie.pl
37
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Beata Babkiewicz
beata.babkiewicz@ofertydeweloperskie.pl
30
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Szymon Czeczko
szymon.czeczko@ofertydeweloperskie.pl
72
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Marcin Kocot
marcin.kocot@ofertydeweloperskie.pl
19
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Anita Kołodziejczyk
anita.kolodziejczyk@ofertydeweloperskie.pl
23
ofert
Koordynator
sprzedaży
Anna Kowalska
anna.kowalska@ofertydeweloperskie.pl
5
ofert
Koordynator
sprzedaży
Dominik Smoliński
dominik.smolinski@ofertydeweloperskie.pl
Koordynator
Biura
Wiktoria Kocot
wiktoria.kocot@ofertydeweloperskie.pl
Dyrektor
Zarządzający
Ewa Kurcz
ewa.kurcz@ofertydeweloperskie.pl
Koordynator
biura
Marta Raczyńska
marta.raczynska@ofertydeweloperskie.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem