Kontakt

Nasi doradcy

Dyrektor
Zarządzający
Ewa Kurcz
ewa.kurcz@ofertydeweloperskie.pl
Koordynator
biura
Marta Raczyńska
marta.raczynska@ofertydeweloperskie.pl
Koordynator
Biura
Wiktoria Kocot
wiktoria.kocot@ofertydeweloperskie.pl
18
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Beata Babkiewicz
beata.babkiewicz@ofertydeweloperskie.pl
39
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Szymon Czeczko
szymon.czeczko@ofertydeweloperskie.pl
906
ofert
Koordynator
Sprzedaży
Marcin Kocot
marcin.kocot@ofertydeweloperskie.pl
0
ofert
marketing
Anita Kołodziejczyk
anita.kolodziejczyk@ofertydeweloperskie.pl
328
ofert
Koordynator
sprzedaży
Katarzyna Kruk
katarzyna.kruk@ofertydeweloperskie.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem